Niezbędnik sportowca
 
    Działy Dyskusji
    Trening
    Doping
    Suplementacja
    Gadaniec
    Zdrowie
    Dieta
    Sztuki walki
    Sporty ogólnorozwojowe
    Aktualności
    Fitness
    Sprzęt kulturystyczny
    Foto kobiet
    Zdrowie
    Sporty ogólne
    Wellness
    Strongman
    Fotogaleria

   Najnowsze tematy na forum
» Bic i ..
» Biceps ..
» Dalsza suplementacja ..
» Dieta na do sprawdzenia..
» Efekty po DYMA BURN..
» Taaaki trening mase domatora..
» Kilka pytan ..
» Poprawiony trening oceny ..
» Cardio ..
» Jakie witaminy ..
» HIIT a masowy ..
» Dieta, 87kg ..
» Plan do specyficzne cele..
» Białko dla ? ..
» Skakanka ..
» Brak efektów siłowni ..
» Zapotrzebowanie kaloryczne ..
» Ciężar ..
» Bialko i ..
» UNS Loader Muscle Asylum..
   Statystki serwisu
   On-line (5 minut) jest 94 gości
   Pozostałe strony

Czy to jest dobra cena?

Ten artykuł ma tytuł Czy to jest dobra cena?, autorem jest - conan, treść skrócona: Czy to jest dobra cena?

A ile to kosztuje !!!!!!


Bardzo często, kiedy demonstruje jakieś now...Najlepszym rozwi Czy to jest dobra cena?

A ile to kosztuje !!!!!!


Bardzo często, kiedy demonstruje jakieś nowe urządzenie marki "Szultka", każdy pyta się
"a ile to kosztuje 5, 8, 10 tysięcy za drogo" . Przecież taki "Predator" powinien kosztować tyle co inne ławki, gdzieś w cenie około 2 tys. złotych. Osobom, które myślą w ten sposób chcę ukazać parę dowodów na to, że się mylą. Osobiście zdaję sobie sprawę z tego, że członkami forum są osoby młode, dla których wydatek rzędu 5 tysięcy jest bardzo dużą sumą, ale cenię ich za to, że potrafią docenić jakość produktu i gamę ćwiczeń jaką idzie wykonać na tym przyrządzie. Ok, więc zaczynajmy: "PREDATOR" najdroższa wersja kosztuje 4 tys. złotych netto (www.conan.pl) na tej maszynie można wykonać 21 w pełni profesjonalnych ćwiczeń:

- wyciskanie nogami leżąc lub siedząc
- wyciskanie nogami siedząc kąt 45 stp.
- wyciąg dolny
- wyciąg górny

Oczywiście nie wymieniłem tutaj wszystkich ćwiczeń, które można wykonać na tej ławce są one dostępne na naszej stronie, której adres podałem powyżej lub dla osób z zagranicy www.conanline.com , www.szultka.com .

Przechodząc teraz do konkretów. Wymieniłem 4 ćwiczenia z "Predatora". Teraz pokaże najtańsze modele maszyn innych firm, które dają takie możliwości. Nie będą to maszyny podobne to "Predatora", tylko urządzenia jednostanowiskowe. Bierze to się z tego, że każda nasza maszyna chroniona jest patentem międzynarodowym, gdzie w taki sposób zamykamy "furtkę" naszej konkurencji z Europy i Ameryki Północnej, które w wierny sposób kopiują, każdy model nowej maszyny z naszej fabryki.

Ćwiczenie numer jeden "wyciskanie nogami leżąc lub siedząc"

Pokazuje maszyny, które dają tą możliwość wraz z ceną:Proszę o to powyżej przedstawiam zwykła suwnicę na nogi, która daje nam wykonanie tylko jednego ćwiczenia. Cena według danych producenta wynosi 6.000 zł netto.

Aby mieć porównanie nie tylko cenowo na jednej maszynie pokazuje ten sam przyrząd innej firmy:Cena tej maszyny także wynosi 6.000 zł netto, zważywszy na to że obie pokazane przeze mnie maszyny dają tylko ćwiczącemu wykonanie jednego ćwiczenia "wypychanie nogami na suwnicy"

Ćwiczenie numer dwa "wyciskanie nogami siedząc kąt 45 stopni"Cena tego przyrządu w tej firmie wynosi 1850 zł netto. Zdjęcie zostało ściągnięte ze strony firmowej . Bardzo przepraszam, ale chociażby postarali się o zdjęcie foli z oparć tych maszyn według mnie nie wygląda to za estetycznie.

Dla porównania podaje oczywiście inną markę firmy, która produkuje taki model maszyny:Cena tej suwnicy według cennika producenta wynosi 2.890 zł netto. Chcę zauważyć że pomiędzy zdjęciem 1 a tym powyżej nie ma żadnej różnicy jest to porostu kopia kopii.

Ćwiczenie numer trzy "wyciąg dolny"Cena przyrządu podanego powyżej wynosi 4.000 zł neto. Zaznaczam, że jest to tylko maszyna na jedna partie mięśni.Cena tego samego przyrządu tylko innej firmy wynosi 3.500 zł netto

Ćwiczenie numer cztery "wyciąg górny"Cena tego przyrządu wynosi 3.000 zł nettoCena podanej maszyny powyżej wynosi 1.700 zł. Przeglądając stronę tej firmy zastanawiałem się dlaczego ich zdjęcia są tak kiepskiej jakości. Według mnie nie jest to reklama ale anty reklama producenta.

A poniżej demonstruje zdjęcia "Predatora", który kosztuje 4.000 zł netto ale na którym możliwe jest wykonanie 21 w pełni prfesjonalnych ćwiczeń. Można na nim wykonać wszystkie pozycje ćwiczeń, które podałem powyżej.

Myślę, że po takim przedstawieniu oferty cenowej danych firm nie powinno być już żadnych wątpliości, co do bardzo dobrej i konkurencyjnej ceny "Predatora"

Conan:8

<>

Dziękuję za uwagę.


Autor posta: conan


  RE: Czy to jest dobra cena?
  RE: Czy to jest dobra cena?
  RE: Czy to jest dobra cena?
  RE: Czy to jest dobra cena?
  RE: Czy to jest dobra cena?

(c) 2001- 2017 kulturystyka.com.pl kulturystyka