Niezbędnik sportowca
 
    Działy Dyskusji
    Trening
    Doping
    Suplementacja
    Gadaniec
    Zdrowie
    Dieta
    Sztuki walki
    Sporty ogólnorozwojowe
    Aktualności
    Fitness
    Sprzęt kulturystyczny
    Foto kobiet
    Zdrowie
    Sporty ogólne
    Wellness
    Strongman
    Fotogaleria

   Najnowsze tematy na forum
» Bic i ..
» Biceps ..
» Dalsza suplementacja ..
» Dieta na do sprawdzenia..
» Efekty po DYMA BURN..
» Taaaki trening mase domatora..
» Kilka pytan ..
» Poprawiony trening oceny ..
» Cardio ..
» Jakie witaminy ..
» HIIT a masowy ..
» Dieta, 87kg ..
» Plan do specyficzne cele..
» Białko dla ? ..
» Skakanka ..
» Brak efektów siłowni ..
» Zapotrzebowanie kaloryczne ..
» Ciężar ..
» Bialko i ..
» UNS Loader Muscle Asylum..
   Statystki serwisu
   On-line (5 minut) jest 91 gości
   Pozostałe strony

Moja siłownia

Ten artykuł ma tytuł Moja siłownia, autorem jest - conan, treść skrócona: Witam wszystkich użytkowników Silownia.net .

W powyższym temacie postanowiłem pokazać Wam moją prywatną siłownię, k...Najlepszym rozwi Witam wszystkich użytkowników Silownia.net .

W powyższym temacie postanowiłem pokazać Wam moją prywatną siłownię, którą skompletowałem 2 lata temu. Jak widać siłka wyposażona jest w całości w sprzęt firmy "Szultka", chyba nie muszę tłumaczyć nikomu dlaczego. Parametry pomieszczenia są następujące: 6 metrów długości i 4 szerokości. Na takiej powierzchni udało mi się skompletować następujące maszyny:

Jak widać poniżej pierwszą z nich jest stary model ławki "Conan", której początkowa nazwa brzmiała "Hammer".
Ilość ćwiczeń na opisywanej ławce jest taka sama jak na "Conanie": opis na stronie www.conan.pl. Różni się ona nie znacznie wyglądem oraz brakuje jej tzw. chwytaczy przy ćwiczeniach z wolnymi ciężarami. Maszyna eksploatowana jest intensywnie przez dwa lata z małymi przerwami letnimi, to chyba norma w tym sporcie. Jedyna awaria sprzętu jaka mi się przytrafiła to pęknięcie linki przy wyciągu górnym po roku eksploatacji ( nastąpiło to z przyczyn wyeksploatowania materiału). Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń co do ławki, oparcia oraz tapicerka wykonana jest z wysoko gatunkowej skóry, która odporna jest na pot ludzki, czego wynikiem nie jest zdzieranie się warstwy wierzchniej materiału.


Następnym urządzeniem jest wioślarz. Eksploatowany jest on intensywnie od 2 lat, bez awarii. Tak jak pozostałe produkty "Szultka" pokryty jest bardzo odporną farbą proszkową, uniemiożliwijąca tworzeniu rys na przyrządzie. Dużym plusem jest tutaj możliwość ustawienia sobie wysokości oparcia na klatkę piersiową. Udogodnienie to szczególnie przydaje się osobom niskim.Po środku przy ścianie umieściłem stary model maszyny do ćwiczeń na mięśnie brzucha w zwisie z serii "Gym line" Nowszy model tej serii różni się estetyką wykonania oraz ergonomią cwiczeń mam tutaj na myśli: większe obciążenie oraz lepszą płynność wykonywanego ruchu.W rogu stoi chyba podstawa siłowni czyli modlitewnik. Co do tego urządzenia także nie mam zastrzeżeń. Kąt oparcia pod łokcie wykonany jest optymalnie. Bardzo dobrze ćwiczy się na nim osobom wysokim jak i niskim. Dodatkowym plusem tego urządzenia jest sterowane siedzisko w dół i w górę. Modlitewnik jest bardzo stabilny i nie przechyla się na żadne strony.Na mojej siłowni oczywiście nie zabrakło tzw. stanowiska dowodzenia. Składa się ono z podręcznej szafki i stanowiska komputerowego na którym dla podniesienia adrenaliny puszczam muze z mp3 :)Oczywiście oprócz pokazanego sprzętu mam także każdy rodzaj produkowanego gryfu i obciążenia rzędu 380 kg. Na pażdziernik planuje powiększenie mojej siłowni o dodatkowy sprzęt i większą przestrzeń.

Zapraszam także do przeglądania stron internetowych:

www.conan.pl
www.szultka.com.pl

Dzięki za uwagę CONAN:8

P.S. Jeżeli posiadacie jakieś swoje prywatne fotki z siłowni przyślijcie do mnie na adres szultka1@wp.pl, postaram umieścić się je na tej stronce.


Autor posta: conan


  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia
  RE: Moja siłownia

(c) 2001- 2017 kulturystyka.com.pl kulturystyka