Niezbędnik sportowca
 
    Działy Dyskusji
    Trening
    Doping
    Suplementacja
    Gadaniec
    Zdrowie
    Dieta
    Sztuki walki
    Sporty ogólnorozwojowe
    Aktualności
    Fitness
    Sprzęt kulturystyczny
    Foto kobiet
    Zdrowie
    Sporty ogólne
    Wellness
    Strongman
    Fotogaleria

   Najnowsze tematy na forum
» Bic i ..
» Biceps ..
» Dalsza suplementacja ..
» Dieta na do sprawdzenia..
» Efekty po DYMA BURN..
» Taaaki trening mase domatora..
» Kilka pytan ..
» Poprawiony trening oceny ..
» Cardio ..
» Jakie witaminy ..
» HIIT a masowy ..
» Dieta, 87kg ..
» Plan do specyficzne cele..
» Białko dla ? ..
» Skakanka ..
» Brak efektów siłowni ..
» Zapotrzebowanie kaloryczne ..
» Ciężar ..
» Bialko i ..
» UNS Loader Muscle Asylum..
   Statystki serwisu
   On-line (5 minut) jest 85 gości
   Pozostałe strony

Dwain Chambers zdyskwalifikowany !!!!!!!!!!!!!!!

Ten artykuł ma tytuł Dwain Chambers zdyskwalifikowany !!!!!!!!!!!!!!!, autorem jest - Gee, treść skrócona: Brytyjski sprinter Dwain Chambers został zdyskwalifikowany na dwa lata przez komisję dyscyplinarną Brytyjskiej Federacji Lekkoatletycznej (UK Athletic...
Warning: file_get_contents(http://suple.net/rek/reklamy3.html) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/dadmin/domains/kulturystyka.com.pl/public_html/rek.html on line 4
Brytyjski sprinter Dwain Chambers został zdyskwalifikowany na dwa lata przez komisję dyscyplinarną Brytyjskiej Federacji Lekkoatletycznej (UK Athletics) za stosowanie środka wspomagającego o nazwie tetrahydrogestrynon (THG).

- Komisja uznała, że Dwain Chambers jest winny stosowania niedozwolonego środka wspomagającego nazywanego THG. Karą za to jest dwuletnia dyskwalifikacja - napisano w specjalnym oświadczeniu, wydanym przez UK Athletics.

19 lutego sprinter stanął przed niezależną komisją dyscyplinarną, która miała rozpatrzyć jego przypadek. Po dokładnym zbadaniu tej sprawy uznano, że zawodnik jest winny stosowania dopingu.

Brytyjczyk był tymczasowo zawieszony od 7 listopada 2003 roku po tym, jak próbka B testu antydopingowego potwierdziła, iż zawodnik zażywał niedozwolony środek.

Środek anaboliczny nowego typu - THG - wykryto w organizmie Chambersa w wyniku testu przeprowadzonego 1 sierpnia 2003 roku na zgrupowaniu treningowym w Saarbrucken, w Niemczech.

Mimo to zawodnik wystartował w sierpniu 2003 roku w mistrzostwach świata w Paryżu. Pobiegł tam m.in. w brytyjskiej sztafecie 4x100 metrów, która zajęła drugie miejsce.

Od decyzji komisji sprinter może się odwołać. Jeżeli jednak zostanie ona utrzymana w mocy, zawodnik nie pojedzie na igrzyska olimpijskie do Aten. Zabraniają tego przepisy Brytyjskiego Komitetu Olimpijskiego (BOA). Tak długa dyskwalifikacja może oznaczać nawet zakończenie sportowej kariery przez Chambersa.

Autor posta: Gee


  RE: Dwain Chambers zdyskwalifikowany !!!!!!!!!!!!!!!
  RE: Dwain Chambers zdyskwalifikowany !!!!!!!!!!!!!!!
  RE: Dwain Chambers zdyskwalifikowany !!!!!!!!!!!!!!!

(c) 2001- 2017 kulturystyka.com.pl kulturystyka