Niezbędnik sportowca
 
    Działy Dyskusji
    Trening
    Doping
    Suplementacja
    Gadaniec
    Zdrowie
    Dieta
    Sztuki walki
    Sporty ogólnorozwojowe
    Aktualności
    Fitness
    Sprzęt kulturystyczny
    Foto kobiet
    Zdrowie
    Sporty ogólne
    Wellness
    Strongman
    Fotogaleria

   Najnowsze tematy na forum
» Bic i ..
» Biceps ..
» Dalsza suplementacja ..
» Dieta na do sprawdzenia..
» Efekty po DYMA BURN..
» Taaaki trening mase domatora..
» Kilka pytan ..
» Poprawiony trening oceny ..
» Cardio ..
» Jakie witaminy ..
» HIIT a masowy ..
» Dieta, 87kg ..
» Plan do specyficzne cele..
» Białko dla ? ..
» Skakanka ..
» Brak efektów siłowni ..
» Zapotrzebowanie kaloryczne ..
» Ciężar ..
» Bialko i ..
» UNS Loader Muscle Asylum..
   Statystki serwisu
   On-line (5 minut) jest 83 gości
   Pozostałe strony

ech.. ten pudzian !!

Ten artykuł ma tytuł ech.. ten pudzian !!, autorem jest - MaXz, treść skrócona: Pudzianowski zawieszony w prawach zawodnika?!

Mistrz świata siłaczy - strong man Mariusz Pudzianowski (Biała Rawska) został zawieszony ...
Warning: file_get_contents(http://suple.net/rek/reklamy3.html) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/dadmin/domains/kulturystyka.com.pl/public_html/rek.html on line 4
Pudzianowski zawieszony w prawach zawodnika?!

Mistrz świata siłaczy - strong man Mariusz Pudzianowski (Biała Rawska) został zawieszony w prawach zawodnika przez międzynarodową federację IFSA - twierdzi IFSA Polska z siedzibą w Gdyni.

Zawodnik temu zaprzecza, gdyż został przez IFSA zaproszony na zawody do USA.

Prezes zarządu założonej w ubiegłym roku spółki z o.o. IFSA Polska Cezary Wołodko poinformował, że IFSA (International Federation of Strength Athletes) podjęła decyzję o zawieszeniu z dniem 9 lutego 2004 roku w prawach zawodnika Mariusza Pudzianowskiego. Skutkiem tej decyzji jest on wykluczony z udziału w międzynarodowych zawodach organizowanych przez IFSA, włącznie z mistrzostwami świata, Europy oraz imprezami Pucharu Świata.

Z końcem grudnia 2003 roku Pudzianowski oświadczył, że rezygnuje ze współpracy z tak zwaną Polską Federacją Strong Man. Swoją decyzję umotywował całkowitą utratą zaufania do ludzi nią kierujących i chęcią obrony wartości strong man jako dyscypliny sportu.

O tym, że został zawieszony w prawach zawodnika, dowiedział się w piątek. "Kto mnie zawiesił, co jest grane?" - pytał Pudzianowski, który po chwili powiedział: - "Sytuacja jest o tyle dziwna, że jeszcze wczoraj rozmawiałem z prezesem IFSA, który w ogóle nie wspomniał o jakimś zawieszeniu czy dyskwalifikacji. Wprost przeciwnie, pytał czy dostałem już bilet na samolot do USA i zaproszenie na marcowe zawody Arnold Classic, organizowane przez popularnego aktora filmowego, gubernatora Kalifornii Arnolda Schwarzeneggera".

"Z międzynarodową federacją jestem w stałym kontakcie, telefonicznym i e-mailowym. Nie potrzebuję pośrednictwa, zwłaszcza ze strony panów X i Y, z którymi nie chcę mieć nic wspólnego. Wyjaśniłem prezesowi IFSA dlaczego. Oświadczyłem, że mogę współpracować z każdą organizacją, byle nie z panami X i Y" - dodał dziewiąty zawodnik w 69. plebiscycie "Przeglądu Sportowego", "Tempa" i TVP na najlepszych sportowców Polski w 2003 roku.

Prezes Cezary Wołodko poinformował, że "światowa federacja IFSA podejmie podobne kroki (wykluczenie z imprez międzynarodowych) wobec każdego z zawodników, który weźmie udział w zawodach organizowanych przez telewizję TVN we współpracy z Grupą Żywiec. Taki udział będzie stanowić naruszenie obowiązujących umów zawartych z zawodnikami i spowoduje dochodzenie na drodze prawnej roszczeń o zapłatę kar umownych".

"To również jakieś nieporozumienie - skomentował Pudzianowski. - Firma World Strength Man, z którą faktycznie miałem zawarty kontrakt, zakończyła działalność gospodarczą i została z dniem 19 sierpnia 2002 roku wyrejestrowana. W jej miejsce, pod tą samą nazwą, powołano spółkę z o.o. ale jako zupełnie inny podmiot prawny".

Obecnie funkcjonują w Polsce dwie organizacje w tej "siłowej" dyscyplinie - IFSA Polska oraz spółka Strong Man z o.o. Założyli ją w ub. roku Jarosław Dymek (Malbork) i Piotr Szymiec (Gdynia), którzy - według Wołodki - z dniem 12 grudnia 2003 roku zostali dożywotnio zdyskwalifikowani przez International Federation of Strength Athletes.

Piotr Szymiec zapowiedział, że w kwietniu odbędą się pierwsze eliminacje Pucharu Polski "Strong Man-Siłacze", a rzecznik prasowy telewizji TVN Andrzej Sołtysik dodał, że sympatycy tej dyscypliny sportu oraz widzowie TVN mogą liczyć na obszerne relacje m.in. z dwunastu zawodów o Puchar Polski oraz finału mistrzostw świata.

"Powyższe ustalenia są wynikiem, zakończonych właśnie, uzgodnień pomiędzy głównym sponsorem zawodów Browarami Warka S.A., Telewizją TVN, oraz Strong Man sp. z o.o., reprezentującą wszystkich najlepszych polskich zawodników, na czele z Mariuszem Pudzianowskim" - poinformował Sołtysik.

Zmagania najsilniejszych ludzi pomimo, że są jedną z młodszych dyscyplin sportu, szybko zdobyły rzesze kibiców w wielu krajach, w tym także w Polsce. Każda z eliminacji przyciąga tysiące widzów na trybunach i gromadzi miliony widzów przed telewizorami. Relację z finału mistrzostw świata Strong Man 2003 obejrzało w grudniu 2003 roku ponad 3 miliony Polaków.

Autor posta: MaXz


  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!
  RE: ech.. ten pudzian !!

(c) 2001- 2017 kulturystyka.com.pl kulturystyka